loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Возле Бориспольского памятного знака воинам-интернационалистам высадили Аллею памяти

20.10.13

Возле Бориспольского памятного знака воинам-интернационалистам высадили Аллею памяти

В прошедшый вторник, 15 октября, городской мэр Анатолий Федорчук вместе с ветеранами-афганцами, Бориспольськими депутатами и представителями городского совета собрались около памятного знака
воинам-интернационалистам, что в центре Борисполя, и высадили деревья, создав аллею памяти воинам-интернационалистам.

Такая идея впервые прозвучала еще 1 октября 2013 года на заседании Бориспольского городского совета и одноголосно была поддержана городскими депутатами.

Депутатским корпусом и руководящим составом города было собрано свыше 9 000 гривен для приобретения декоративных деревьев. Также приобщились побратимы-афганцы и сельскохозяйственное предприятие «ПАРК».

В целом на доброе дело удалось собрать свыше 15 тысяч гривен.

На собранные средства было приобретено саженцев рябины, вязов, туи, хризантем и спиреи Вангутта.

Анатолий Федорук озвучил присутствующим планы на будущее относительно благоустройства данной территории и акцентировал на сделаном. Так Благодарность «За оперативное и качественное выполнение работ по благоустройству Аллеи памяти воинам-афганцам» получили начальник участка ПрАТ «Агробудмеханизация» Андрей Даценко и бетонщики Владимир Савицкий и Виталий Короп. Также Благодарностью «За проявленную инициативу, личный вклад в проведение благоустройства Аллеи памяти воинам-афганцам и плодотворное сотрудничество с исполнительным комитетом Бориспольской городского совета» получил председатель правления Бориспольского РайСТ Константин Струков.

После вручения Благодарностей все собравшиеся приступили к посадке деревьев.

Напомним, что такое количество Бориспольских депутатов с лопатами можно было увидеть в мае 2011 года при высаживании деревьев на Аллее дружбы, что на территории Книшового мемориального паркового комплекса, вместе с делегацией из США в рамках Программы сотрудничества общественных лидеров.

Біля Бориспільського пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам висадили Алею пам’яті

Минулого вівторка, 15 жовтня, міський голова Анатолій Федорчук разом із ветеранами-афганцями, Бориспільськіми депутатами та представниками міської ради зібралися біля пам’ятного знаку
воїнам-інтернаціоналістам, що у центрі Борисполя, та висадили дерева створивши алею пам’яті воїнам-інтернаціоналістам.

Така ідея вперше прозвучала ще 1 жовтня 2013 року на засіданні Бориспільської міської ради та одноголосо була підтримана міськими депутатами.

Депутатським корпусом та керівним складом міста було зібрано понад 9 000 гривень для придбання декоративних дерев. Також долучилися побратими-афганці та сільськогосподарське підприємство «ПАРК».

Загалом на добру справу вдалося зібрати понад 15 тисяч гривень.

На зібрані кошти було придбано саджанців горобини, в’язів, туї, хризантем та спіреї Вангутта.

Анатолій Федорук озвучив присутнім плани на майбутнє щодо благоустрою даної території та акцентував на зробленому. Так Подяку «За оперативне та якісне виконання робіт з благоустрою Алеї пам’яті воїнів-афганців» отримали начальник дільниці ПрАТ «Агробудмеханізація» Андрій Даценко та бетонувальники Володимир Савицький і Віталій Короп. Також Подякою «За проявлену ініціативу, особистий внесок у проведення благоустрою Алеї пам’яті воїнів-афганців та плідну співпрацю з виконавчим комітетом Бориспільської
міської ради» отримав голова правління Бориспільського РайСТ Костянтин Струков.

Після вручення Подяк усі присутні приступили до посадки дерев.

Нагадаємо, що таку кількість Бориспільських депутатів з лопатами можна було побачити у травні 2011 року при висадженні дерев на Алеї дружби, що на території Книшового меморіального паркового комплексу, разом з делегацією із США у рамках Програми співробітництва громадських лідерів.

Переглядів:: 3
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x