loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Як допомогти дитині завести друзів

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Дружба є життєво важливим навиком, який ми використовуємо протягом всього нашого життя. Якщо заводити друзів складно для вашої дитини, не хвилюйтеся. Це не означає, що вашому чаду просто потрібна допомога, що б подружиться з кимось. Як батьки, це один з найважливіших навичок, якому ви можете навчити свою дитину, щоб вона могла насолоджуватися життям, багатим здоровими дружніми відносинами.

Дослідження показують, що діти, які вважаються “популярними” і мають велике коло друзів, як правило, поділяють деякі загальні характеристики. Вони виявляють просоциальну поведінку, що означає, що вони піклуються про інших. Крім того, вони мають сильні вербальні навички, сильне імпульсне управління (тобто вони можуть контролювати свої негативні емоції і агресивну поведінку), і сильні міжособистісні навички (наприклад, емпатія, перспектива моральних міркувань).

Абсолютно всі діти можуть розвивати ці характеристики в деякій мірі. Для батьків, перший крок в допомозі, це допомогти їм розвивати хороші якості.

З якостей, перерахованих вище, імпульсне управління може бути найважливішим, тому що ніхто не хоче грати з дитиною, схильним до спалахів, істерик, агресії, або грубіяном. Кращий спосіб розвинути контроль імпульсів? Важливо навчити дитину слухати, співпереживати, і розповісти, що емоції є природною частиною людського досвіду. Потім навчіть дитину розвивати стриманість.

Розмовні навички є важливим інструментом, який допоможе вашій дитині протягом його життя в незліченних ситуаціях. Діти думають, що всесвіт обертається навколо них. Ваша робота, пояснити, що це не так. Учіть дитину слухати, проявляти інтерес до інших людей, знаходити спільну мову з іншими дітьми. Найкраще місце, щоб практикувати розмовні навички, це обідній стіл.

Ось деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти своїй дитині заводити друзів:
– Забезпечте багато можливостей для зв’язку з іншими дітьми.
– Складіть список особистих якостей дитини. Допоможіть своїй дитині усвідомити свої сильні сторони.
– Практика. Якщо ваша дитина відчуває труднощі в спілкуванні з дітьми, проведіть вдома деякі рольові ігри, щоб практикувати деякі загальні соціальні ситуації, щоб ваша дитина могла бути підготовлена.
– Уникайте конкурентних ігор. Якщо діти вже намагаються подружитися, конкурентоспроможні ігри можуть спровокувати конфлікт.

Переглядів:: 6
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x