loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Як прикріпити жалюзі до пластикового вікна

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Акуратні пластикові вікна красиві і естетичні із встановленими на них жалюзі, які залежно від виду кріпляться або зовні вікна, або всередині нього, безпосередньо на пластик. Внутрішнє кріплення зручне, адже вікно цілком може бути функціональним, незакритим тканиною.

По виду жалюзі бувають вертикальними і горизонтальними. Різниця між ними полягає в тому, що вертикальні кріпляться до укосу вікна, а горизонтальні – безпосередньо на сам склопакет.

Перед покупкою штор обов’язково проведіть виміри відстаней між віконними укосами. При кріпленні жалюзі безпосередньо до вікна, відстань змиритися від верхнього краю стулки вікна. При кріпленні до укосу відстань замірюється безпосередньо від укосу до укосу.

При покупці горизонтальних жалюзь зверніть увагу в магазині на кріпильні елементи внизу штор. Це кріплення необхідне для фіксації жалюзі до нижнього краю вікна, для того щоб в режимі провітрювання вони не відходили від вікна.

При зовнішньому варіанті кріплення обидва типи жалюзі монтуються над укосом вікна безпосередньо до стіни. Зверніть увагу, такі жалюзі повинні бути на 15-20 см ширше вікна і мінімум на 30-40 см довшими. Крім того, при виборі карниза врахуйте ширину вашого підвіконня, триматель повинен бути на 3-5 см довший його. Після вдалої покупки можна приступати до монтажу куплених жалюзь.

При кріпленні горизонтальних жалюзь безпосередньо до вікна треба надіти на них елементи кріплення і приміряти до верхньої стулки вікна, при цьому зробивши відповідні позначки для прикручування саморізами.

Для монтажу жалюзь вам знадобляться саморізи і шуруповерт. При виборі саморізів треба бути обережним, щоб саморіз не ушкодив склопакет, так як пошкоджений склопакет розгерметизується і в зимовий період часу буде промерзати в районі кріплення жалюзь. Відповідно, вибирайте саморіз з мінімальною довжиною.

Встановіть на позначки кріпильний елемент карниза жалюзь, який зазвичай представляє собою куточок з перфорацією. Шуруповертом, встановленим на мінімальні обороти, вженіть саморіз в склопакет. Всуньте в кронштейни направляючу жалюзь так, щоб вона щільно утримувалася затискачами, відповідно до схеми просмикніть шнур і розправте ламелі.

Якщо ви вмонтовуєте тканинні жалюзі, які призначаються для приховування тільки скла, то саморізи не знадобляться зовсім, адже більша частина моделей поставляється на ринок в зібраному вигляді, а кріплення здійснюється за рахунок щільної клейкої стрічки. Просто намітьте положення жалюзі, приміряйте карниз, не розгортаючи полотно, зніміть захисну плівку і щільно притисніть карниз до пластика. Кріпити потрібно спочатку верх, потім, розгорнувши полотно, низ жалюзі.

Витягніть шнур штор і приміряйте його зручне положення на укосі так, щоб він при роботі не переламувався. Прикріпіть направляючу, яка входить в комплект, і протягніть в неї шнур. Зазвичай на кожну сторону розміщують по три направляючих: одна в центрі, одна вгорі і одна внизу.

Побутовий озонатор здатний створювати безпечну для людини озонову концентрацію, завдяки чому у вашому будинку постійно повітря буде чистим і свіжим. Озонатори повітря мають безліч корисних якостей. Він працює за схемою формування озону в природному середовищі – електричний розряд впливає на кисневі молекули, внаслідок чого відбувається розпад їх частини на атоми, після чого атомарний кисень об’єднується з молекулярним і формується озон.

Переглядів:: 1

Автор публікації

Офлайн 5 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x