loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Як у Борисполі депутатку відкликали з голови комісії

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Як у Борисполі депутатку відкликали з голови комісії

У п’ятницю 26 листопада в Бориспільській міській раді пройшло чергове засідання депутатів міської ради. Звісно, не вакцинованих туди не пускали, але хто хотів, міг переглянути сесію онлайн в інтернеті. Серед інших питань привернув увагу проект рішення під номером 12. Звучало воно наступним чином: «Про відкликання голови постійної комісії міської ради з питань промисловості, будівництва, архітектури та інвестиційної діяльності Вовкотруб Катерину Дмитрівну». Саме навколо цього питання було зосереджено найбільше уваги упродовж усього засідання.

Перед тим, як голосувати, слово взяла безпосередньо пані Катерина. Почала з того, що звернула увагу на невідповідність проекту рішення, що зараз винесений на розгляд і тим, що прийшов напередодні депутатам, у тому числі і їй. У першому варіанті зазначалося, щоб відкликають на підставі скарг «ображених» підприємців, яким члени комісії відмовили в прийнятті рішень на їхню користь. Натомість на сесії розглядають проект рішення, де вказано, що пропозиція надійшла від депутатів та міського голови.

– У першій скарзі зазначено, що я одноосібно здійснюю тиск на підприємство. Адже комісія рекомендувала спершу затвердити детальний план території, а вже потім змінювати цільове призначення. Друга скарга на мене, як на голову, стосувалась, нібито, невидачі документу про містобудівні умови та обмеження. Однак, комісією було з’ясовано, що дане підприємство здійснює реконструкцію паливно-мастильного складу з порушенням норм та вимог. Ми одноголосно рекомендували розробити детальний план території, щоб вплинути на підприємство і не допустити порушень, – зазначила Катерина Вовкотруб.

Депутатка також додала, що навіть у другій редакції даного питання є порушення процедури відкликання голови постійної комісії.

Із місця взяв слово депутат Євгеній Боженко, який наголосив на порушеннях закону в частині виступу за червоні лінії, про які казала Вовкотруб, і треба провести розслідування, тим більше, що в залі присутній начальник поліції.

Володимир Борисенко відповів, що обов’язково проведуть розслідування та запросив депутатів голосувати по даному питанню, хоч вказаний депутат і не закінчив думку.
– «ЗА» двадцять шість, рішення прийняте, – озвучив результати міський голова.

Звісно, до розгляду наступного питання одразу перейти не вдалося. І Боженко Є., і Суліма Д., і Трикоз А., депутати міськради, відреагували на перебіг подій, оскільки міський голова, на їхню думку, не надав можливості висловитися всім бажаючим по даному питанню.

Натомість до трибуни вийшов депутат Ігор Шалімов, який озвучив позицію своєї фракції, чому вони проголосували «ЗА». Він наголосив, що це рішення політичне, оскільки в міській раді є розподіл відповідно до кількості депутатів від кожної партії в міській раді.
– Питань до роботи Катерини Вовкотруб, як голови, в нас немає. Це більше політичне рішення, – наголосив І.Шалімов. – Сьогодні ми голову не обираємо, але Катерина Дмитрівна залишається працювати в комісії.

В свою чергу, зважаючи на бажання почути, хто з депутатів вніс пропозицію відкликати голову, Володимир Борисенко заявив, що це була його пропозиція.
Депутат Дмитро Сулима також попросив слова, в якому нагадав міському голові, що є регламент, яким передбачена доповідь по даному питанню, співдоповідь, запитання та відповіді доповідачів.

– А ви зараз не дали можливість депутатам поставити питання, – нагадав Д.Сулима. – Кожне рішення має бути обгрунтованим та законним. Хтось із депутатів, які проголосували «ЗА», можуть пояснити підстави? Питання тільки до голови комісії чи є і до її членів? Це у нас одноосібний орган чи колегіальний? Я хочу нагадати вам, Володимир Костянтинович, коли ви сиділи в залі (як депутат), вам так само не давали виступати, як ви це зробили сьогодні по відношенню до інших. Ви мабуть забули про це. Тому не ставайте таким, як інші.

На цьому, можна сказати, дискусія про відкликання голови була завершена. Втім, у більшості з’явилося передчуття, що в міській раді починає зароджуватися опозиція. Згадаймо відкликання депутата Д.Суліми з глибоцького округу. Тепер Вовкотруб. Не здивує, якщо незабаром усім повідомлять про політичне об’єднання ПП «Європейська солідарність» та ВО «Батьківщина», яке може стати опозицією в раді. Головне, щоб це ніяк не впливало на ті рішення, які стосуватимуться жителів узагалі та розвитку бориспільської громади в цілому.

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 4 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7863Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x