loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Як успішно пройти співбесіду на роботу в Борисполі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

У всіх бувають ситуації, коли під час пошуку нового місця роботи все йде гладко, але після співбесіди отримуєте рішучу відмову. Справа не в тому, що ви не володієте потрібною кваліфікацією.

Як правило, проблема в поведінці на співбесіді. Давайте розглянемо типові помилки шукачів на вакансії в Борисполі.

Нема бажання відвідувати інтерв’ю

Багато хто ставиться до процесу працевлаштування халатно – у розмові з рекрутером з’ясовується, що за декілька тижнів вибору вакансій людина побувала тільки на парі співбесід. Це показник недостатнього прагнення чи впевненості в тому, що робота в Борисполі відшукає вас сама.

Якщо прагнете розвитку, хочете знайти гідне місце – намагайтеся побувати на декількох співбесідах бодай не щоденно, то хоча б щотижня. Навіть у разі, коли не візьмуть працювати, то оцінять вашу наполегливість. Раптом запропонують інший напрямок, де ви завжди хотіли себе спробувати. Та й інформація про місцеві тенденції на ринку праці зайвою не буде. Надсилайте більше резюме та ніколи не відмовляйтеся від можливості відвідати офіс наймача!

Непунктуальність – майже непристойність

Влаштовуючись на роботу до великої компанії, пам’ятайте, що у співробітника кадрового відділу крім вас ще десятки зустрічей. На кожного претендента відводиться близько півгодини. Якщо затримка складає більш ніж десять хвилин – трапляються обставини дійсно форс-мажорні – це практично гарантія відмови. Витратьте трохи часу, прийдіть до відділу кадрів заздалегідь, – так ви демонструєте власну зацікавленість.

Ігнорування анкет чи тестів

Більшість рекрутерів можу похвалитися дипломами відділень психології чи соціології, тож довгі опитування для них – частина професійної діяльності. Яким би не було ваше ставлення до подібних методів, варто приділити їм час. Деякі компанії називають їх обов’язковою умовою для працевлаштування, тому не поспішайте відмовлятися. Категорична позиція з анкетою може підвищити ймовірність відмови в кілька разів.

Завеликі амбіції

Коли ви не легендарний діяч у своїй професії, щоб знайти роботу в Борисполі, доведеться витратити чимало часу. Не розраховуйте на досить високу зарплату прямо з першого дня, не дивлячись на обіцянку в оголошенні наймача. Як правило, всі нюанси уточнюють на співбесіді – випробувальний термін, підвищення оплати, кар’єрні перспективи. Трапляється, найбільш непоказна вакансія може стати чудовим стартом кар’єри. Не вимагайте величезної зарплати, відпусток та додаткових соціальних гарантій – ви можете здатися занадто вже нескромним.

Погані відгуки про колишнє керівництво

Не кажіть про минулу посаду нічого поганого – про вас може скластися враження як про конфліктну особистість. Оминайте такі теми максимально тактовно, не скаржачись на ледачих колег, безвідповідального керівника. Для цього перед співбесідою рекомендуємо почитати профільні статті.

Перебільшені досягнення

Описуйте власні навички в резюме та під час інтерв’ю максимально точно. Обман відкриється швидко, а ось «осад» – залишиться, навіть якщо добре проявити себе на стажуванні. Чесність та наполегливість – найкраще рішення, коли у вас немає досвіду або прагнете почати нову кар’єру в іншій сфері. Рекрутери та наймачі цінують відвертість, приділяючи велику увагу особистим якостям.

Занадто багато розмов

Особисте життя, відносини з друзями, навіть хобі – не зовсім доречні теми на співбесіді. Не розповідайте непотрібних подробиць, адже мета – працевлаштування, а не близькі стосунки. Краще під час пошуку роботи в Борисполі зосередитися на ділових питаннях, особливо якщо це перша співбесіда.

Отже, що ж найважливіше?

Проявіть повагу до співрозмовника і до себе, цінуйте чужий час, чесно відповідайте на питання. Тоді будь-яка вакансія в Борисполі стане для вдалою. Головне – не бійтеся здаватися занадто наполегливим та не втрачайте шансів на особисту зустріч.

Переглядів:: 2
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x