loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Як вибрати насіннєву картоплю

14.02.16

Урожайність і якість картоплі залежить від насіннєвого матеріалу, який ви використовували для посадки. Важливо здобувати його у надійних продавців, які можуть гарантувати високу схожість і повноцінний подальший розвиток.

Як відбирають картоплю на насіння

Насіннєвий матеріал можуть виводити в лабораторних умовах або відбирати з урожаю кущів на ділянці. Останній варіант використовується приватними продавцями, які тримають невеличке господарство.

Важливо правильно підібрати картоплю для подальшої посадки. Вона повинна мати ідеальну форму, без слідів пошкодження на поверхні, бути досить твердою. Будь-які дефекти знижують якість матеріалу, його неможливо повноцінно використовувати для подальшої висадки.

Визначальним параметром є не тільки зовнішній вигляд бульб, але і терміни їх дозрівання, оптимальні райони для вирощування. Матеріали можуть істотно відрізнятися один від одного, у продажу представлені як скоростиглі, так і звичайні сорти.

Для багатьох колір не є визначальним фактором, але його слід враховувати при покупці. У продажу представлено безліч сортів, всі вони мають жовтий або червоний відтінок, він може відрізнятися за своєю насиченістю. Увагу варто приділити особливостям вирощування, врожайності і максимальним розміром бульб.

Насіннєва картопля досягає 55 мм в діаметрі. Дрібні бульби більш кращі в вирощуванні, вони дозволяють отримати багатий врожай. Якщо ви бажаєте виростити ранню картоплю, то відбирайте великий насіннєвий матеріал, з діаметром до 65 мм. У ньому великий запас поживних речовин, за рахунок цього істотно прискорюється дозрівання.

Як підготувати коренеплід до посадки

Підготовку слід почати ще за місяць до висадки. Уважно перегляньте бульби, відбракує пошкоджений матеріал, його не можна використовувати для посадки. Картопля укладається в ящики з перфорацією і пророщується при високій вологості повітря до 90 відсотків і температурі не вище 18 градусів.

Після появи паростків можна проводити безпосередню посадку. Не слід довго проводити пророщування, паростки не повинні перевищувати одного сантиметра, бо існує ймовірність їх пошкодження.

Правильно підібраний і підготовлений насіннєвий матеріал зможе дати відмінний урожай в максимально короткі терміни. Але важливо ретельно відбирати бульби при придбанні, враховувати зовнішній вигляд і сорт, провести попереднє проростання, а тільки потім приступити до висадки.

Також, можете переглянути відео коли міняти насіннєву картоплю для посадки.
https://www.youtube.com/watch?v=bg5fnmT0i-k

Переглядів:: 3
Опубліковано в Поради

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x