loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

З 6 лютого цифровий підпис можна отримати в представництвах центру сертифікації ключів

02.02.13

З 6 лютого цифровий підпис можна отримати в представництвах центру сертифікації ключів

Прес-служба Міністерства доходів і зборів повідомляє про зміни у видачі ЕПЦ
Держмитслужбою.

У зв’язку із закінченням терміну дії свідоцтва про акредитацію Центру сертифікації ключів Держмитслужби, Департаментом митних інформаційних технологій та статистики з 01.02.2013 буде припинено надання електронного цифрового підпису посадовим особам митних органів, митним брокерам і суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності.

Тепер такі послуги можна буде отримати в представництвах акредитованого центру сертифікації ключів Державної податкової служби України вже з 6 лютого 2013 року.

Список адрес відповідних представництв знаходиться на сайті АЦСК ІДД ДПС України http://www.cskidd.gov.ua/contacts.

Всі раніше видані ключі електронного цифрового підпису залишаються чинними і будуть підтримуватися Центром сертифікації ключів Держмитслужби до дати їх закінчення, зазначеної в сертифікатах відкритих ключів електронного цифрового підпису.

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x