loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

За черговий рік роботи прозвітувався бориспільський мер

01.04.10

Традиційно навесні велика зала міської ради була готова приймати усіх бажаючих послухати щорічний звіт міського голови Борисполя Анатолія Федорчука про проведену за рік роботу. От тільки таких бажаючих серед пересічних бориспільців виявилося дуже мало – теж уже традиційно більша частина міського населення проігнорувала звіт. З’явилися лише ті жителі міста, кому болить якесь невирішене питання, ну і, звичайно, постійні відвідувачі офіційних і неофіційних заходів, яких можна перелічити на пальцях однієї руки. Усі ж інші – працівники виконавчого комітету, купка депутатів та підприємців, освітяни, комунальники.

На початку свого звіту Анатолій Федорчук зазначив, що потрібно не тільки змінювати сутність влади, а й менталітет громадян. Від себе додам: змінити треба ще й їхнє мислення, ставлення до міста та свого сусіда, а також наштовхнути на переосмислення свого місця у вирі бориспільського життя. Власне так, як завжди: добровільно-примусово, заманюючи та піддобрюючи солодким пряником. Бо ж самі не в змозі «дійти» до цього – заважає елементарна лінь і небажання у будь-що вникати.
Ось так і цього разу: не захотіли прийти на звіт і пропустили багато цікавого, адже у своєму виступі міський голова зупинився на основних галузях життєдіяльності міста, наводячи цифри, плануючи та даючи відповіді на питання, що надходили із зали. Прозвучало і те, що Бориспіль четвертий рік поспіль займає I місце в області за соціально-економічними показниками, а 16 місце в Україні – за комфортністю проживання. Також наше місто єдине в Україні, яке обрали для проведення європейського тижня демократії, що минув. І одне із небагатьох, яке налагодило співпрацю зі Світовим банком. Закріпили цю розповідь демонстрацією фільму про річну роботу місцевої влади та зміни за цей час у Борисполі.
От тільки неприємний осад залишили після себе виступи декого з присутніх на звіті бориспільців. Їхні крики та небажання вислухати відповідь на поставлене ними ж питання більше скидалися на спробу зірвати проведення звіту. Таке ж припущення висловив і Анатолій Федорчук, зазначивши, що ці награно-незадоволені виступи декількох людей – справа рук одного із майбутніх кандидатів на посаду міського голови. Та чи правдивими були ці підозри, залишилося невідомим. Принаймні, широкому загалу.

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

«Вісті»

Переглядів:: 1
Опубліковано в Новини

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ

guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x