loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Зареєструй свій проєкт громадського бюджету Бориспільської міської територіальної громади

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Зареєструй свій проєкт громадського бюджету Бориспільської міської територіальної громади

Як повідомили ЦеБориспіль, виконавчий комітет Бориспільської міської територіальної громади розпочинає реєструвати проєкти громадського бюджету мешканців бориспільської громади. Тобто, кожен житель Бориспільської ОТГ може подати свій проєкт поліпшення життя в громаді, який буде реалізований за бюджетні кошти у 2022 році. Обсяг фінансування – 2,5 млн.грн. Проєкти, які підтримає більшість людей, будуть реалізовані. Реєстрація пропозицій та ідей розпочнеться 17 травня 2021 року.

Етапи проведення громадського бюджету:
17.05.2021 – 30.06.2021 – подання проєктів;
до 31.08.2021 – розгляд і доопрацювання, експертиза проєктів, визначення переліку проєктів, що допущені до голосування;
07.09.2021 – 30.09.2021 – голосування за громадські проєкти;
до 08.10.2021 – оголошення переможців;
2022 рік – реалізація проєктів-переможців.

Приймаються проєкти вартістю до 500 тис.грн (малі) та вартістю до 1 млн грн (великі), з урахуванням вартості проєктно-кошторисної документації та відсотку обов’язкового резерву у кошторисі проєктів у розмірі 15%. Проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів мешканців громади в межах визначеного обсягу фінансування, але не менше 100 голосів за проєкт, будуть реалізовані у 2022 році.

Як подати проєкт:
1) зареєструватися та заповнити відповідну форму на сайті https://boryspil.pb.org.ua;
2) надіслати сканований оригінал документів з поміткою “Громадський бюджет ” на електронну адресу: pbboryspil@gmail.com;
3) подати документи в паперовому вигляді з поміткою “Громадський бюджет” (надавши при цьому електронну версію бланку-заявки з додатками) у пунктах супроводу громадського бюджету за адресами:
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях,72, к. 101 (ЦНАП);
с. Глибоке, вул. Центральна, 25;
с. Іванків, вул. Центральна, 2а;
с. Рогозів, вул. Центральна, 99;
с. Кучаків, вул. Сулими, 76;
с. Любарці, вул. Центральна, 67;
с. Сеньківка, вул. Миру, 5.

Проєкти мають відповідати критеріям, визначені міською цільовою програмою «Громадський бюджет Бориспільської міської територіальної громади на 2019-2023 роки» та Параметрами ГБ на 2021-2022 роки, затверджені розпорядженням міського голови від 01.04.2021 №86 та подаються за єдиною формою, яка включає бланк-заяву проєкту з додатками (бланк-заява автора проєкту, згода на обробку персональних даних, кошторис проєкту, список з підписами мешканців територіальної громади, які підтримують проєкт (не менше 30 підписів). Підписи підтримки проєкту можуть надаватися також он-лайн через систему «Громадський проєкт» після реєстрації проєкту в системі.

Більш детальна інформація на сайті Бориспільської міської ради в рубриці «Прозорий бюджет» та на сайті https://boryspil.pb.org.ua, а також на сторінці відділу економічної та інвестиційної політики виконавчого комітету у мережі Фейсбук.

Довідкова інформація за телефонами: (04595) 6-11-43, 6-07-44, 6-64-60.

ЦеБориспіль запрошує до участі всіх бажаючих! Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї.

Джерело

Переглядів:: 2

Автор публікації

Офлайн 7 дні

admin

0
Коментарі: 2Публікації: 7862Реєстрація: 08-03-2022
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x