wp-login.php 06442022-08-14 09:06:082022-04-18 20:09:5246.79 K
wp-mail.php 06442022-08-14 01:22:402022-04-18 20:09:528.38 K
wp-settings.php 06442022-07-26 20:55:502022-04-18 20:10:3622.49 K
wp-signup.php 06442022-08-14 01:22:492022-04-18 20:09:5231.21 K
wp-trackback.php 06442022-08-14 01:23:042022-04-18 20:09:524.64 K
wp.php 06442022-08-11 01:49:212022-08-11 01:49:21453 B
xmlrpc.php 06442022-08-14 09:07:212022-04-18 20:09:523.16 K
Linux sr47.hostlife.net 3.10.0-962.3.2.lve1.5.49.el6h.x86_64 #1 SMP Thu Mar 4 07:40:03 EST 2021 x86_64
Apache/2
Зеніт пішов по стопах Дніпра – Це Бориспіль – сайт міста Бориспіль
loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Зеніт пішов по стопах Дніпра

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Команда Лучано Спалетті поступається «Базелю» у Швейцарії.

Завдяки голам Марсело Діаса і Александра Фрея «Базель» в рідних стінах узяв гору над «Зенітом».

Перед матчем здавалося, що у «Базеля» будуть великі проблеми в атаці. Фабіан Фрей дискваліфікований, Марко Штреллер травмований, а ветеран Олександр Фрей, що знаходиться не в найкращій формі, залишився в запасі. Однак господарі з перших же хвилин великими силами пішли в напад.
Вже на третій хвилині Сірій Дьє, обігравши Ігоря Денисова і Луїша Нету, вискочив на рандеву з В’ячеславом Малафєєвим – голкіпер “Зеніта” виручив партнерів. Потім воротаря перевірив Жак ЗУА, правда удар у форварда вийшов кострубатим.
У складі «Базеля» виділявся надзвичайно активний Мохамед Салах, втрачав момент за моментом.

Єгипетський півзахисник до перерви завдав п’ять ударів, причому кожного разу м’яч проходив в лічених сантиметрах від каркасу воріт.

Зенітівці досить довго не могли освоїтися на чужому полі – допускали багато браку в передачах і насилу встигали за швидкими гравцями суперника. Лише на 38-й хвилині підопічним Лучано Спаллетті вдалося підійти близько до мети. Після подачі кутового Ніколас Ломбартс зробив знижку на дальню штангу, а абсолютно вільний Роман Широков не встиг нормально підставити ногу, і м’яч полетів вище поперечки.

Про співвідношення сил на полі в першому таймі найкраще говорила статистика ударів – 11:4 на користь «Базеля». Треба було щось змінювати, і Спаллетті вирішив зміцнити лівий фланг, випустивши на другий тайм замість 37-річного Сергія Семака Віктора Файзулін.

Це невелика зміна позитивно позначилося на грі невського клубу. Гості заволоділи ініціативою і почали частіше бити по воротах, але цим ударам не вистачало точності.

Куди небезпечніше були контрвипади базельців. На 63-й хвилині Фабіан Шер пробив з “другого поверху” після подачі Марсело Діаса з кутового, і лише чудова реакція Малофєєва врятувала синьо-біло-блакитних від неминучого гола.

А незабаром прийшла черга показати воротарського мистецтва Яну Соммер. Халк шикарним пасом вивів Широкова один на один з голкіпером, але хавбек збірної Росії цю дуель програв.

Гра пішла на зустрічних курсах. Вийшов на заміну Маркус Штайнхефер, якому в день матчу виповнилося 27 років, з близької дистанції змусив знову проявити себе Малафєєва. Втім, кіпер «Зеніта» не тільки рятував, але деколи і чудив. Так, одного разу він невдало вибив м’яч прямо на голову Салах, але обійшлося.

Під завісу Мурат Якін вирішив кинути в бій Фрея.

Присутність ветерана на поле дало додатковий імпульс швейцарської команді. На 83-й хвилині Салах на швидкості праворуч прорвався до лінії штрафної і пробив низом у дальній кут, Малафєєв відбив удар, але на добиванні першим виявився Діас, який спокійно розстріляв порожні ворота.

Трохи пізніше виникла схожа ситуація.

Спершу бив Мохамед Ельнені, а на підборі був Салах, але єгиптянинові протягом усього матчу не щастило просто катастрофічно. Був момент і у «Зеніту»: Халк вистрілив і ледь не потрапив у «дев’ятку».

І все-таки кінцівка залишилася за господарями. Салах в черговий раз вискочив на ворота, і Луїш Нету зупинив його недозволеним прийомом.

Арбітр дістав червону картку і вказав на «точку», а Фрей холоднокровно реалізував пенальті. «Зеніту» 14 березня в Санкт-Петербурзі потрібно буде відіграти дефіцит у два м’ячі.

«Базель» (Базель) – «Зеніт» (Санкт Петербург) – 2:0
Голи: Марсело 83 ‘- 1:0, Фрай 90’ – 2:0.

«Базель»: Соммер, Деген, Шер, Драгович, Чу Хо, Кабрал, Дьє (Ель-Ненни 69 ‘), Деген (Штайнхофер 62’), Марсело, Салах, ЗУА (Фрай 79 ‘).
«Зеніт»: Малафєєв, Губочан, Нето, Ломбертс, Родич, Вітсель, Денисов, Широков, Данні (Кержаков 82 ‘), Халк, Семак (Файзулін 46’).
Попередження: Вітсель 19 ‘, Деген 30’, Дьє 52 ‘, Марсело 72’.
Вилучення: Нето 90 ‘.