loader image
- Юна Українка подарувала Бориспільським кінологам «крилату конячку» яка виконує бажання. Днями, співробітники Кінологічного центру поліції Борисполя, які разом із ЗСУ та ТРО боронять рубежі Броварів, отримали цінний подарунок. Про це повідомляє прес-служба Кінологічного центру поліції в Київській області. Для наших відважних воїнів юна українка намалювала ліс, мирне небо та крилату конячку. За словами художниці, лоша здатне виконувати бажання. Варто лише доторкнутися до нього та подумати про те, чого хочеться найбільше. Картину юної мисткині передали на місце дислокації оборонців Берегині-волонтерки, які вже тривалий час докладають надлюдських зусиль аби забезпечувати воїнів усім необхідним. За бажанням авторки витвір потрапив саме до поліцейських кінологів. -
Меню Закрити

Зовнішньоекономічна, будівельна діяльність та розвиток промисловості міста Бориспіль у І кварталі

/ 5. оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Зовнішньоекономічна, будівельна діяльність та розвиток промисловості міста Бориспіль у І кварталі

Зовнішньоекономічна діяльність підприємств міста Борисполя здійснюється з такими країнами як Білорусія, Молдавія, країни Балтики, Туреччина, Узбекистан, Азербайджан, Казахстан, Грузія, Румунія, Чехія, Угорщина, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Македонія, Швеція, Великобританія, Ірландія, Африка, країни Східної та Західної Європи, Ближнього Сходу, Північної та Латинської Америки.

Експорт послуг за січень-березень 2016 року склав 21,2 млн. дол. США, що становить 82,4% порівняно з січнем-березнем 2015 року. Імпорт послуг – 4,3 млн. дол. США, що у 2 рази більше порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Експорт товарів за січень-березень 2016 року склав 5,4 млн. дол. США, що становить 54,8% порівняно з січнем-березнем 2015 року. Імпорт товарів склав 41,7 млн. дол. США, що становить 125,1% порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Будівельна діяльність
Протягом січня-березня 2016 року введено в експлуатацію 10,2 тис. кв.м. житла, що становить 130%, порівняно з січнем-березнем 2015 року, в тому числі:

ТОВ «Градобуд-С» – будівництво І секції багатоповерхового житлового будинку по вул. Банківська, 32, площею 4,2 тис.кв.м.; індивідуальне житлове будівництво, загальною площею 6 тис. кв.м.

Розвиток промисловості
Промисловість міста представлена 16 основними підприємствами різних форм власності, на яких працює близько 2,5 тис. осіб, середньомісячна зарплата яких становить біля 6,2 тис. грн. Обсяги промислового виробництва формують переважно такі галузі, як переробна, харчова, хімічна, легка.

За І квартал 2016 року основними промисловими підприємствами міста вироблено продукції (у грошовому виразі) на суму біля 510,0 млн. грн., що становить 107%, порівняно з І кварталом 2015 року.

Обсяг реалізованої промислової продукції склав 393,3 млн. грн, що становить 70%, порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Вагомий внесок у промисловість роблять такі підприємства, як Бориспільська філія ТОВ з ІІ «Проктер енд Гембл Україна» – 141,0% (виробництво засобів особистої гігієни), ПрАТ «ПентоПак» – у 109,3% (поліамідна оболонка), МПП «Галант» – в 1,8 рази більше (виробництво пряників), ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» – 103,6% (вироби з бетону, блоки), ТОВ «Купава-Укрторг» (автопричепи «Купава») – 110,5%, ТОВ «Фармекс Груп» (виробництво лікарських засобів) – у 2,5 рази більше, ТОВ «Фірма «Варіація» – 155,8%, ТОВ «КТА» (столові серветки, вироби з поліетилену, фольги) – у 2,1 рази більше, Бориспільська філія ТОВ «Комплекс Агромарс» – 100,4% (виробництво комбікормів), ДП «Нагель-Фенстер» (виробництво пластикових вікон) – 118,0%, ПуАТ «Лантманнен Акса» (виробництво сухих сніданків) – 111,7%, ТОВ «ПКФ «Ароза» – 107,0% (парфумерно-косметичні засоби).

Виконуючий обов’язки начальника відділу економічної та інвестиційної політики М.М. Гром

Переглядів:: 3
Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
guest
0 коментарiв
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Авторизація
*
*
Генерація паролю
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x
()
x