У селі Мила триває ліквідація наслідків обстрілу, рух трасою відновлено

Рятувальники завершили обстеження дороги поблизу села Мила, тож рух Житомирською трасою відновлено. На місці продовжують гасити пожежі та розбирати завали.
У селі Мила Бучанського району триває ліквідація наслідків ворожого обстрілу. На місці працюють рятувальники, піротехнічні розрахунки та роботизована техніка, яка дає змогу фахівцям діяти в небезпечних зонах.
Паралельно піротехніки ДСНС обстежили дорожнє покриття та прилеглу територію на наявність вибухонебезпечних предметів. Усі знайдені боєприпаси знешкоджено, проїзну частину повністю очищено. Завдяки оперативним діям надзвичайників рух автотранспорту Житомирською трасою вже відновлено.
Нагадаємо, 29 серпня внаслідок російської атаки ворожий безпілотник влучив у склад у селі Мила, після чого розпочалася детонація. Вибухами було пошкоджено навколишню інфраструктуру та житлову забудову. Загалом загинуло 37 людей, зокрема 34 особи, які перебували в пансіонаті для літніх людей.
На місці трагедії працює оперативний штаб, триває евакуація мешканців та відновлювальні роботи. Президент України Володимир Зеленський наголосив, що боєприпаси не можуть зберігатися поряд із житловими будинками, і заявив про необхідність установити відповідальних за такі рішення.
Читайте також
Ще в розділі «Безпека»
- Атака дронів на Київщину 31 липня: у двох районах зафіксовані руйнування
- На Київщині під час обстрілу загинула працівниця асоціації рад
- Зеленський: про небезпеку виставок зброї попереджали не раз
- Ракетний удар по Київщині: 10 загиблих, десятки поранених
- Експосадовець закликав до виборів під час війни: в ОП назвали умову







