Б
БориспільНовини Борисполя і району
Знайти

У Василькові підлітки скинули пакет із водою на візок із немовлям

·196 слівредакція
У Василькові підлітки скинули пакет із водою на візок із немовлям

У Васильківській громаді двоє 14-річних хлопців викинули з вікна сьомого поверху пакети з водою. Один із них влучив у дитячий візок, де лежало тримісячне немовля.

Інцидент стався 28 липня. Батько дитини одразу звернувся до правоохоронців. На місце події прибули поліцейські та лікарі.

Як з’ясувалося, підлітки перебували в гостях у знайомого. Вони вирішили повторити те, що побачили в соціальних мережах: набрали воду в два прозорі пакети й викинули їх із вікна.

Один із пакетів потрапив просто у візок, де спала дитина. Немовля оглянули медики, після чого малюка разом із матір’ю доправили до лікарні.

Поліцейські швидко встановили особи обох хлопців. На матерів неповнолітніх склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 184 КУпАП — за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей.

На щастя, дитина залишилася живою. Цей випадок ще раз нагадує, як важливо пояснювати підліткам відповідальність за свої вчинки, навіть якщо вони здаються «жартом» або повторенням вірусних відео.

Читайте також